Yasin PEKEROĞLU | www.yasinpekeroglu.com

Site Kullanım Şartları :

Yasin PEKEROĞLU'nun aziz hatırası adına PEKDIZAYN TASARIM tarafından hazırlanan www.yasinpekeroglu.com resmi internet sitesine hoş geldiniz.
Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.

Bu bölüm, www.yasinpekeroglu.com internet sitesini (site) ziyaret ve kullanım şartlarını içermektedir. Bu sitenin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde tüm ziyaretçiler aşağıda belirtilen şartlara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılacaktır. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir. Bu şartların kabul edilmemesi durumunda siteye girilmemelidir.

Siteye Erişim ve Kullanımı

www.yasinpekeroglu.com, değişik sebeplerle sitenin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde erişilebilir olmamasından sorumlu değildir. Bu siteye erişim, her hangi bir duyuru yapılmaksızın geçici veya sürekli olarak durdurulabilir. www.yasinpekeroglu.com, iş bu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

www.yasinpekeroglu.com, internet sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Her hangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir. Bu çerçevede kullanıcı, www.yasinpekeroglu.com internet sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

www.yasinpekeroglu.com, internet sitesindeki tüm dokümanlar www.yasinpekeroglu.com’un mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ayrıca sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. PEKDIZAYN TASARIM ve www.yasinpekeroglu.com, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

www.yasinpekeroglu.com, internet sitesinde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş bilgilerin doğruluğu ve yeterlilikleri konusunda açıktan veya ima yolu ile hiç bir şekilde www.yasinpekeroglu.com tarafından garanti edilmemektedir.

www.yasinpekeroglu.com, internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. www.yasinpekeroglu.com, bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden, www.yasinpekeroglu.com'un internet sitesinin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, PEKDIZAYN TASARIM'ın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; www.yasinpekeroglu.com, internet sitesini ziyaret edenlerin, reklam ve sponsorluk veren şirketlerin, sitede yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, web logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının www.yasinpekeroglu.com dışı web sitelerinde kullanımı, web. posta, cep.net vb. hizmetlerinin ve kullanıcılar tarafından www.yasinpekeroglu.com sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, İnternet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, www.yasinpekeroglu.com'un hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, iş bu internet sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, bu sitedeki veriler ticari olmayan, bilgi alma amaçlı ve kişisel kullanım için sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için indirebilir veya yazdırılabilir.

www.yasinpekeroglu.com internet sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı www.yasinpekeroglu.com’un hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir. Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, münhasıran Türk Hukuku kapsamında Kocaeli Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Bu yayın, PEKDIZAYN TASARIM'ın izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. © 2021 PEKDIZAYN TASARIM.

eserleri & kitaplar

  • ---------------------------------
  • - Çalışma Hayatı Temel Kanunları
  • - İş Sağlığı ve Güvenliği Sözlüğü
  • - Uygarlık ve Yönetim

Yasin Pekeroğlu

---------------------------------

Kimya Yüksek Mühendisi

İş Güvenliği Uzmanı (A sınıfı)

Danışman & Eğitmen

Yazar & Editör

Yasin PEKEROĞLU | Resmi web sitesi © Her hakkı saklıdır. | site kullanım şartları
 

Mavi Bilgemiz Yasin PEKEROĞLU'nun aydın fikirleri, etik ilkeleri ve tüm eserleri sevenleri tarafından daima yaşatılacaktır.
Kendisini rahmet, şükran ve özlemle anmaya devam ediyoruz..